Ubytovanie v Sutomore

Zoradiť podľa:


48 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 40 «« « 1 2 3  » »»

21. Apartments in villa Viktoria 

Izieb: 8
Hodnotenie hostí
92 %

Apartments in villa Viktoria ponúka klimatizované ubytovanie v meste Sutomore. K dispozícii je spoločná kuchyňa a terasa. Personál môže zabezpečiť letiskový transfer. Súčasťou izieb penziónu je aj šatník.


22. Apartmani LELA 

Izieb: 7
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmani LELA offers rooms in Sutomore. Free WiFi is available. Each room is equipped with a private bathroom. The guest house offers a terrace. Budva is 33 km from Apartmani LELA.


23. Vila Branka 

Foto: Vila Branka
Izieb: 8
Hodnotenie hostí
68 %

Hotel vila Branka sa nachádza v Canj, jednej z najčistejších pláží Čiernej Hory, a ponúka funkčné ubytovanie s klimatizáciou. K dispozícii je bezplatné parkovisko. Na záhrade si môžete grilovať a na terasách oddychovať.

Izby

Dvojlôžková izba Standard
osoby12 - 32 EUR za noc
Apartmán
osoby27 - 59 EUR za noc

24. Accommodation Sutomore Star

Izieb: 6
Hodnotenie hostí
75 %

Accommodation Sutomore is set in Sutomore. This 1-star guest house features free WiFi and barbecue facilities. Staff on site can arrange airport transfers. At the guest house, rooms are equipped with a wardrobe.


25. Apart dom Janković 

Izieb: 4
Hodnotenie hostí
95 %


26. Holiday Home on Rutke 

Foto: Holiday Home on Rutke
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Situated in Sutomore, this air-conditioned holiday home features a terrace. The holiday home is composed of 2 bedrooms and 1 bathroom, fitted with a bath or shower and a shower. There is a seating area, a dining area and a kitchen. A TV is available.

Izby

Prázdninový dům
osoby40 - 40 EUR za noc

27. Guest House Tatiana 

Izieb: 2
Hodnotenie hostí
97 %

Featuring free WiFi, Guest House Tatiana is located in Sutomore. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. The guest house features a shared lounge. At the guest house, all rooms are fitted with a wardrobe.


28. Cirovic Apartmani 

Izieb: 4
Hodnotenie hostí
0 %

Cirovic Apartmani has a garden and a terrace in Sutomore. Free WiFi is available. Budva is 31 km from the guest house, while Podgorica is 45 km away. The nearest airport is Podgorica Airport, 37 km from the property.


29. Gina Rooms 

Izieb: 2
Hodnotenie hostí
0 %

Set in Sutomore, Gina Rooms provides accommodation with a kitchen. The homestay offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Budva is 34 km from Gina Rooms, while Podgorica is 47 km away.


30. Guesthouse Maša 

Izieb: 4
Hodnotenie hostí
46 %

Guesthouse Maša offers free WiFi and rooms with air conditioning in Sutomore. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. The rooms include a terrace with mountain views.


31. Guest House Levant 

Foto: Guest House Levant
Izieb: 8
Hodnotenie hostí
71 %

Guest House Levant se nachází v Sutomore. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje mají posezení, kde si můžete odpočinout po náročném dni.


32. Kuca Sutomore 

Foto: Kuca Sutomore
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %

Featuring a terrace and a shared lounge, Kuca Sutomore offers accommodation in Sutomore with free WiFi and sea views. The property has mountain views and is 32 km from Budva.

Izby

Vila Standard
16 osôb80 - 100 EUR za noc

33. Guest House Pod Lozom 

Foto: Guest House Pod Lozom
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
86 %

Guest House Pod Lozom se nachází ve městě Sutomore, 21 km od Budvy a 37 km od Podgorice. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.


34. Blago's Villa 

Izieb: 7
Hodnotenie hostí
0 %

Situated in Sutomore, Blago's Villa features a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Each room has a terrace with mountain views and free WiFi. At the guest house, all rooms come with a wardrobe.


35. Apartamenty Kalina 

Izieb: 8
Hodnotenie hostí
97 %

Set in Sutomore, Apartamenty Kalina offers accommodation with a terrace and free WiFi. Each unit is fitted with air conditioning, a private bathroom and a kitchen. Some units have a dining area and/or a balcony.


36. Holiday Home Idyllic Cottage 

Foto: Holiday Home Idyllic Cottage
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Holiday Home Idyllic Cottage is set in Sutomore and offers barbecue facilities. It has a garden, a terrace, mountain views and free WiFi. This 3-bedroom holiday home comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a satellite TV.

Izby

Holiday Home
osôb30 - 37 EUR za noc

37. Sutomore Family House 

Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Boasting accommodation with a terrace, Sutomore Family House is set in Sutomore. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Budva is 32 km from the holiday home. Podgorica Airport is 39 km from the property.


38. Peaceful getaway 

Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Offering free WiFi, Peaceful getaway is set in Sutomore. Rooms come with a terrace. At the guest house, the rooms are fitted with a balcony. All rooms are equipped with a private bathroom.


39. Petra apartman Sutomore 

Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Petra apartman Sutomore in Sutomore provides accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace. Both free WiFi and private parking are accessible on site. At the guest house, rooms include a balcony.


40. Villa Barcelona 

Foto: Villa Barcelona
Izieb: 10
Hodnotenie hostí
83 %

Ubytovacie zariadenie Villa Barcelona, nachádzajúce sa na pláži v Sutomore, ponúka ubytovanie v klasickom štýle s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Využívať môžete reštauráciu na mieste a bezplatné súkromné parkovisko.

Izby

Trojlôžková izba s výhľadom na more
osoby38 - 65 EUR za noc
Štvorlôžková izba s výhľadom na more
osoby45 - 60 EUR za noc
Apartmán s výhľadom na more
osôb90 - 90 EUR za noc

48 výsledkov nájdených, zobrazené 21 - 40 «« « 1 2 3  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: